شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی الکتروکات:
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی الکتروکات به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت الکتروکات و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های الکتروکات منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات الکتروکات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 
رعایت حریم شخصی فروشگاه:
در سایت الکتروکات مواردی مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، موارد قابل دانلود و کلیه محتوای تولید شده جزئی از دارایی الکتروکات محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار الکتروکات است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی الکتروکات به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۸ − ۱۴ روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی الکتروکات به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی الکتروکات محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
الکتروکات مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید و توقف فروش اقدام کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود
چنانچه قصد مرجوع کردن کالایی را داشتید باید با فروشگاه هماهنگ کند و از ارسال کالا بدون هماهنگی، خودداری کنید

توجه داشته باشید که راه های ارتباطی ما به ترتیب پنل کاربری . ایمیل . پیامک و در نهایت تماس تلفنی می باشد و این امر فقط از طریق شماره های اعلام شده صورت می پذیرد.

 ایمیل الکتروکات : email.electrocut@gmail.com

فضای مجازی : ۰۹۰۱۴۹۸۶۸۷۰ (توجه این تنها شماره ای است که از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌شود.)